Hakkımızda

/
Kurumsal
/
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

İnformed Dijital Baskı Teknolojileri ve Danışmanlık A.Ş. olarak, dijital baskı sektöründe üretim, satış ve satış sonrası servis alanlarında 15 yıldır edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe ile 2017 yılının Kasım ayında faaliyete geçtik.

Sektörümüzde “markalı ürün” anlayışını hedefleyen firmamız, alanında dünya çapında uzmanlığını ve kalitesini ispatlamış dijital baskı boyaları markalarının bayiliğini alarak hizmet vermeye başlamıştır. Geleneksel satış ve satış sonrası servis anlayışının ötesine geçerek, online satış modeli ile “geleceğin hizmet anlayışı” fikriyle yola çıkan Informed, bu sebeple hem sektörü daha ileri bir seviyeye taşıyacak hem de hizmet modelini en üst düzeyde yapılandıracak bir sistem geliştirmiştir.

Informed Dijital Baskı Teknolojileri ve Danışmanlık A.Ş. ekibi, yıllardır Türkiye’nin ve sektörün önde gelen firmalarında üst düzey yöneticilik pozisyonlarında kazandığı bilgi birikimi ve tecrübeleri de sektöre aktarmayı hedeflemektedir. Bu amaçla, Yönetim Danışmanlığı, Yeni Pazar Yapılandırılması, Satış ve Pazarlama Danışmanlığı ve Kaynak Yönetimi gibi birçok konuda KOBİ’lerin yanında yer alarak danışmanlık faaliyetleri sunmaktadır.

İlgili Görseller